Oferta biznesowa

Proponujemy Państwu kompleksowe sprzątanie biur i firm, lokali usługowych, obiektów sportowych, przedszkoli itp. Stawiamy wyłącznie na środki czystości najwyższej jakości i terminowość realizowanych prac. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu podobnych usług. Jesteśmy w stanie zaproponować usługi jednorazowe oraz abonamentowe. Poza tym, nasza firma sprzątająca biura wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego jeśli potrzebują Państwo nietypowej usługi, zapraszamy do kontaktu.

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, w zależności od preferencji zamawiającego, ceny ustalone w cenniku mają jedynie wartość orientacyjną.

Oferujemy dwa rodzaje sprzątania:

Ile kosztuje sprzątanie?

Ze względu na różnorodność oferty oraz potrzeb klientów, nie jesteśmy w stanie podać ustandaryzowanego cennika dla partnerów biznesowych. Cena za usługę sprzątania biur/lokali usługowych itp. jest ustalana indywidualnie, po wcześniejszym obejrzeniu pomieszczeń. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Masz pytania ? Wypełnij poniższy formularz !

Zaufaj specjalistom i skorzystaj z naszej oferty !

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzątanie biur, firm i różnego rodzaju lokali. Skupiamy się na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych, solidnych pracowników. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie. Jesteśmy w stanie dostosować się do nietypowych oczekiwań naszych klientów, ponieważ mamy świadomość, że każde biuro/firma działa inaczej. Sprzątamy szybko, nie przeszkadzając pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków. Potrzebna ci solidna firma sprzątająca biura? Sprawdź naszą ofertę!